Unikke hits siden September 2003. Efterfølgende besøg samme dag fra samme person (IP adresse) tælles ikke med.

Galleri - Lille Skensved 10 marts 2007

Galleri - Lille Skensved 10 marts 2007
Du kan klikke på billederne, hvis du vil se dem i større format.
Klik her for at komme ud af galleri.
Babyklasse hanner. 'Muttington's Binary Bob' på udstillingsbordet.
Babyklasse hanner. 4 måneder gamle 'Østbroen's Gyldengrød' i ringen.
Babyklasse hanner. 'Tahoe Skovsø's Måneskin' på bordet.
Babyklasse tæver. 'Zkrubbe's Elektra' på bordet. Hun blev 'Bedste Baby'.
Babyklasse tæver. 'Østbroen's Kandis' i ringen.
Babyklasse tæver. 'Tahoe Skovsø's Måneskin' på nordet.
Hvalpeklasse hanner. 'Gårdbanditten Isaiah' på bordet.
Hvalpeklasse hanner. 'Moustgaard Corvette-Big-Mag' i ringen.
Hvalpeklasse tæver. 'Gårdbanditten Irma Lærkehøg' på bordet.
Hvalpeklasse tæver. 'Moustgaard Cleo' på bordet.
Hvalpeklasse tæver. 'Moustgaard Cindre' på bordet.
Championklasse hanner. 'Ørestaden Lasse Den Livlige' (Mac) på bordet. Mac stillede også op i seniorklassen.
Championklasse hanner. 'My Bonnie Indyana Jones' på bordet.
Championklasse hanner. 'My Bonnie Nok Engang Godt Nok' på bordet.
Unghundeklasse hanner. 'Gonzo's Markus' i ringen.
Unghundeklasse hanner. 'My Bonnie Zeus Styrer for vildt' på bordet.
Åben Klasse hanner. 'My Bonnie Yogibear Yoyo' på bordet.
Åben klasse hanner. 'Baloo' på bordet.
Åben klasse hanner. 'My Bonnie Urban Uden For Nummer' på bordet.
Åben klasse hanner. Dommer 'Ulf Bråthen' holder i halen på 'Majmika's Clint'.
Åben klasse hanner. 'Baugi' på bordet.
Åben klasse hanner. 'Moustgaard Bobo' på bordet.
Åben klasse hanner. 'Javika's Aladdin Stumpe Rumpe' på bordet.
Veteranklasse hanner. 'Agerhønen's Artos Partos Piratos' på bordet.
Championklasse tæver. 'Tahoe Skovsø's Kiowa' (forrest) og 'Ørestaden Yndige Zora'.
Hele 9 tæver i unghundeklassen.
Unghundeklasse tæver. 'Ørestaden Hyacint' i ringen.
Unghundeklasse tæver. 'Østbroen's Snedronningen' på bordet.
Unghundeklasse tæver. 'Ørestaden Constance' på bordet.
Unghundeklasse tæver. 'Nydningen's Bianca Uden Bernhard' på bordet.
Unghundeklasse tæver. 'Abelia' på bordet.
Unghundeklasse tæver. 'Nydningen's Baronesse Bertha' på bordet.
Unghundeklasse tæver. 'My Bonnie Æblemoster Else' på bordet.
Unghundeklasse tæver. 'Falkenberg's Tjalfe Signe' på bordet.
Unghundeklasse tæver. 'Froggaard's Crumme Køkkenpige' på bordet.
Mellemklasse tæver. 'Majmika's Flittige Mary' i ringen.
Mellemklasse tæver. 'My Bonnie Yoga Yessica' på bordet.
Åben klasse tæver. 'Sif' på bordet.
Åben klasse tæver. 'Østbroen's Silja' i ringen.
Åben klasse tæver. 'Nuggi' i ringen.
Åben klasse tæver. 'Tahoe Skovsø's Navaho' i ringen.
Åben klasse tæver. 'My Bonnie Verokica Kommer Vrimlende' på bordet.
Åben klasse tæver. 'My Bonnie Ruth Kommenskringle' i ringen.
Åben klasse tæver. 'Vindrosen's Esmeralda' på bordet.
Åben klasse tæver. 'Javika's Jasmin Total Stump Rumpe' på bordet.
Veteranklasse tæver. 'Hundkærgaard Chanet' i ringen.
Bedst i racen (BIR) blev 'Nydningen's Bianca Uden Bernhard' og Bedst i Modsat Køn (BIM) blev 'My Bonnie Indyana Jones'.